Relax centrum Libina ➟ solná jeskyně, solárium, finská sauna

 

Navštivte naše Relax centrum v Libině

 

 

 

Pouze na objednání na telefonním čísle +420 777 659 885, Relax centrum se nachází na adrese Libina 27, 788 05 Libina (nedaleko náměstí)

CENÍK

Solná jeskyně 80,-Kč dítě do 15 let, 160,-Kč dospělý

Vertikální turbosolárium 18,-Kč/minuta

Finská sauna každý čtvrtek společná sauna 18 až 20 hod, 120,-Kč/osoba, rezervace není nutná. Individuální sauna kdykoliv, cena 1020,-Kč do 6 osob, každá další osoba 170,-Kč, rezervace na tel. 777 659 885.

Naše jeskyně byla vystavěna výhradně z přírodních materiálů a vybrané vysokojakostní soli, jež se vyznačuje vysokou koncentrací NaCl (přes 90%), jódu, brómu, draslíku, hořčíku, železa, vápníku, selenu a dalších prvků, jež se pozvolnou ionizací uvolňují do vzduchu a v podobě aerosolu jsou vdechovány do plic, odkud jsou rozváděny do celého organismu, kde pak blahodárně působí. Díky kombinaci solí z oblasti Pákistánu, Polska a Mrtvého moře je vytvořeno unikátní mikroklima, jež mimořádně působí proti široké škále onemocnění jako jsou nemoci horních a dolních cest dýchacích, snížená funkce štítné žlázy, neurózy a stavy vyčerpání, srdeční onemocnění (vysoký krevní tlak apod.), nemoci trávícího traktu (vředy žaludku apod.), dermatologické nemoci (lupénka, ekzémy, akné), dysfunkce vegetativního nervového systému, prevence proti zánětlivým onemocněním. Navíc čistí a vyhlazuje pleť.

Naše vertikální plně klimatizované turbo solárium Vás vystaví UV záření, které má blahodárné účinky na tělo. UV záření způsobí tvorbu vitamínu D3, který je důležitým prvkem pro stavbu kostí a působí proti osteoporóze. Za spolupůsobení vitamínu B3 se do kostí ukládá vápník. Tomuto “slunečnímu hormonu” se připisují i další pozitivní vlastnosti. Stimuluje imunitní systém, zvyšuje tělesnou výkonnosti, zmírňuje deprese a působí silně na srdce a krevní oběh. Účinek UV záření má také pozitivní vliv na nejrůznější kožní onemocnění, například akné či lupénku.

 

Pobyt v sauně má na lidský organismus velmi dobrý vliv. Ze všech účinků připomeňme alespoň některé z nich. Zklidňuje srdce, dýchání se prohlubuje a uvolňuje, ustupují bolesti kloubů a svalů, regenerují se zažívací orgány a stěny mozkových cév a také ustupují migrény. Sauna uklidňuje a tlumí předešlé rozrušení, tísnivé pocity, nervozitu, nespavost a další. Saunováním dochází k silnému okysličení těla (rozšířením kožních cév) a tvorbě protilátek. Pocením se z těla dostávají škodlivé látky. Lidské tělo získává větší odolnost, která je předpokladem růstu obranných schopností organismu, zlepšují se nervově cévní reflexy, upevňují se kožní a slizniční cévy.